
Chicken World
45-60 min
€2.99
Min. €10.00
1+1 GRATIS
15% KORTING
Deals
- 1+1 GRATIS
1+1 gratis op 6 Hot Wings
Koop 1, krijg er 1 gratis
- 15% KORTING
15% korting op Kipnuggets
Op alles uit Kipnuggets
Aanbiedingen
De acties van deze winkel

6 Hot Wings
€6.951+1 GRATIS
Koop 1, krijg er 1 gratis
Excl. €0.01 plastic levy

6 Kipnuggets
€3.45
Excl. €0.01 plastic levy

9 Kipnuggets
€4.95
Excl. €0.01 plastic levy

20 Kipnuggets
€9.95
Excl. €0.01 plastic levy

30 Kipnuggets
€14.95
Excl. €0.01 plastic levy
Hot Wings

3 Hotwings
€3.95
Excl. €0.01 plastic levy

6 Hot Wings
€6.951+1 GRATIS
Koop 1, krijg er 1 gratis
Excl. €0.01 plastic levy

12 Hotwings
€12.95
Excl. €0.01 plastic levy

24 Hotwings
€24.95
Excl. €0.01 plastic levy
Chicken Strips

2 Chicken Strips
€3.95
Excl. €0.01 plastic levy

4 Chicken Strips
€6.95
Excl. €0.01 plastic levy

8 Chicken Strips
€12.95
Excl. €0.01 plastic levy

16 Chicken Strips
€24.95
Excl. €0.01 plastic levy
Kipfilet bites

4 Kipfilet bites
€4.15
Excl. €0.01 plastic levy

8 Kipfilet bites
€8.15
Excl. €0.01 plastic levy

16 Kipfilet bites
€16.15
Excl. €0.01 plastic levy
Kipnuggets 15% KORTING

6 Kipnuggets
€3.4515% KORTING
Op alles uit Kipnuggets
Excl. €0.01 plastic levy

9 Kipnuggets
€4.9515% KORTING
Op alles uit Kipnuggets
Excl. €0.01 plastic levy

20 Kipnuggets
€9.9515% KORTING
Op alles uit Kipnuggets
Excl. €0.01 plastic levy

30 Kipnuggets
€14.9515% KORTING
Op alles uit Kipnuggets
Excl. €0.01 plastic levy
Burgers

Kipfilet Burger
€6.60
Een burger met kipfilet, sla, kaas en sandwichsaus

Hot & Spicy Chicken Burger
€6.60
Hot & Spicy Kipburger met sla, kaas en Sandwichsaus
American Chicken Burger
€7.75
Een burger met 2 kipfilet strips, sla, kaas en mayonaise
Sweet chili chicken burger
€5.95
Kipburger op een burger bun met sla en sweet chilisaus
Barbecue chicken burger
€5.95
Kipburger op een burger bun met sla en barbecuesaus
Friet en Saus

Frietje
€2.95

Groot Frietje
€3.95

Twisters
€3.95
Excl. €0.01 plastic levy

Twisters Groot
€4.95

Frietsaus
€1.10
Excl. €0.01 plastic levy

Mayonaise
€1.60
Excl. €0.01 plastic levy

Curry
€1.10
Excl. €0.01 plastic levy

Ketchup
€1.10
Excl. €0.01 plastic levy

Sweet Chilli saus
€1.45
Excl. €0.01 plastic levy

Sweet & Sour
€1.10
Excl. €0.01 plastic levy

Barbecue
€1.45
Excl. €0.01 plastic levy
Dranken

Coca Cola
€3.10
Excl. €0.15 deposit

Coca-Cola Cherry Zero Sugar
€3.10
Excl. €0.15 deposit

Coca Cola Zero
€3.10
Excl. €0.15 deposit

Fanta
€3.10
Excl. €0.15 deposit

Fanta Cassis
€3.10
Excl. €0.15 deposit
Sprite
€3.10
Excl. €0.15 deposit

Fuze Tea Green
€3.10
Excl. €0.15 deposit

Fuze Tea Green Mango Kamille
€3.10
Excl. €0.15 deposit

Fuze Tea Black Peach Hibiscus
€3.10
Excl. €0.15 deposit

Fuze Tea Black Tea Sparkling
€3.10
Excl. €0.15 deposit

Fernandes Green Punch
€2.95
Excl. €0.15 deposit

Fernandes Cherry Bouquet
€2.95
Excl. €0.15 deposit

Fernandes Super Pineapple
€2.95
Excl. €0.15 deposit

Fernandes Red Grape
€2.95
Excl. €0.15 deposit

Mineraalwater
€2.95
Excl. €0.15 deposit

